Справжня італійська піца

Необходимо знать как выбирается справжня італійська піцаЯкщо Ви зайдете в будь-який італійський ресторан, то відразу звернету увагу на особливе бережне ставлення до приготування піци. Для італійців приготування піци — ціле мистецтво. Чіткість і точність при додаванні інгредієнтів, розкочування тіста до ідеального розміру, та  любов до своєї справи — ось всі секрети італійських майстрів.

Багато кулінарів з усього світу намагаються відтворити цей особливий ароматний рецепт, але далеко не у всіх це виходить. У чому ж криється секрет справжньої італійської піци?

Для того, аби спекти справжню італійську піцу, необхідно використовувати тільки кам’яну піч на дровах.

Весь секрет полягає в тому, що тільки в кам’яній печі жар розподіляється рівномірно, а завдяки відкритому вогню і каменю, піца отримує апетитний аромат і стає більш хрусткою.

HashFlare

Ви не повірите, але в таких умовах піці необхідно всього 3 хвилини, щоб бути поданою до Вашого столу. Звичайно за умови, що піч вже була розігріта заздалегідь, адже один з найбільших мінусів — дуже довгий час розігріву. Якщо вже почали говорити про мінуси, то сюди ж можна додати габаритність і відкритий вогонь. Тільки досвідчені піццайоли можуть впоратися зі справжньою неаполітанською дерев’яною піччю.

Дана піч працює не тільки на дровах, а ще й на деревному вугіллі і паливних брикетах.

Цікавий факт, що вперше піца з’явилася не в Італії, вони тільки з часом вдосконалили рецепт додавши туди мед і лаврове листя. Свої витоки піца бере зі Старого Завіту.

Повертаючись до приготування піци в дров’яній печі. Якщо Ви хочете спробувати справжній смак приготовленої на дровах піци відвідайте піцерію Il Molino. Піца Іль Моліно  https://ilmolino.ua/ припаде до смаку всім любителям Італії. Завдяки тому, що піццайоли Il Molinо навчалися у італійського майстра, неаполітанська піца Іль Моліно така нереально смачна, ароматна і з хрусткою скоринкою. Спробувавши раз, Ви будете повертатися знову і знову.

Смачна піца не єдине, що може зробити з Вас шанувуальників Il Molino. Колоритний дизайн кожного з 8 ресторанів вражають кожного гостя. Зайшовши в будь-яку з піцерій мережі Il Molino Ви опинитеся в маленькій Італії. Дуже колоритно в інтер’єрі виглядають перегородки з дров, а також, безсумнівно, дуже важливу роль відіграє те, що кожен відвідувач бачить кам’яну дров’яну піч прямо зі свого столика. І звичайно ж сам запах, закривши очі, Ви можете перенестися в самий центр Італії.

Leave a reply

eight + 9 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: